Car Audio Shop - Mobile Media Design - Solutii multimedia complete pentru masina ta.

Caraudioshop.ro angajeaza Instalator Car Audio Senior!

Articol scris la: 14/06/2013
Caraudioshop.ro angajeaza!

Instalator Car Audio Senior

Responsabilitati:
  • instalarea produselor din oferta Caraudioshop.ro (cd playere, difuzoare, amplificatoare, car kit-uri, alarme auto, etc)
  • reglarea componentelor instalate pentru a obtine performante optime in conditii sigure de exploatare
  • supervizarea activitatii generale a service-ului, programarea instalarilor si oferirea de consultanta si ajutor membrilor echipei atunci cand e cazul

Experienta:
  • experienta in instalarea produselor car audio si de securitate auto (minim 3 ani)
  • cunostinte teoretice vaste despre sistemele audio si electrice/electronice din autoturisme
  • domiciliu stabil in Bucuresti
  • experienta solida in tuningul audio (insonorizari, lucrul cu fibra de sticla, etc)
  • cunoasterea limbii engleze, nivel cel putin mediu
  • disponibilitate full time

Oferta (bonusuri, beneficii):
  • salariu fix competitiv
  • comision din contravaloarea instalarilor efectuate
  • bonusuri in functie de performanta

Asteptam CV-ul tau pe adresa office@sakurako.ro (doar candidatii selectati vor fi contactati).

Va multumim!

Angajam!